Ми додаємо стравам зміст!
  • Пн-Пт: 10:00 - 20:00
  • Суб: 10:00 - 18:00
  • Нд: вихідний
Ми додаємо стравам зміст!

Вчені з Кембриджу “реабілітували” кокосову олію

У червні 2017 року Американська асоціація серця заявила, що кокосова олія шкідлива, стверджуючи, що вона перенасичене жиром і збільшує рівень холестерину. Ця заява була спірною, оскільки кокосове масло завжди рекламувалося для поліпшення здоров’я.
Проте, багато досліджень підтримують позитивний вплив кокосової олії на здоров’я. Автори останніх дослідженнь стверджуют, що регулярне споживання кокосового масла всього за один місяць знизить шанси на серцеві захворювання та інсульт.

У дослідженні брали участь 94 добровольці у віці від 50 років до 75 років. Суб’єкти, які не мали діабету або хвороби серця, були розділені на три групи, кожна з яких щодня споживала 50 г певного продукту. Перша група вживала екстра-очищене кокосове масло, друга група — оливкову олію екстра-вірджин і третя група —вершкове масло.

Через чотири тижні третя група, що вживала вершкове масло, підтвердила 10-відсоткове збільшення ЛПНЩ «поганого холестерину». У другій групі спостерігалося невелике зниження «поганого холестерину» 5-відсоткове збільшення холестерину ЛПВЩ, або «хорошого холестерину».
Однак для першої групи рівень холестерину ЛПВЩ збільшився на 15 відсотків. Це означає, що лише один місяць регулярного споживання кокосової олії призвело до зниження ризику розвитку серцевих захворювань або зменшення ризику інсульту.

Купуйте кращі кокосові продукти з Індії і Шрі-Ланки тільки в ТМ Масале і залишайтеся здоровими і красивими!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Схожі статті:

мелена куркума

Цікаві факти про куркуму

Хоча куркума відома своєю користю для здоров’я та різноманіттям використання, вона також може бути предметом деяких цікавих і кумедних фактів. Куркума забарвлює

ореховый десерт

Веганський лимонно-малиновий чізкейк без борошна

Сьогодні в нашу скарбницю додається шикарний рецепт лимонно-малинового чізкейку. Пиріг дуже ніжний, просто тане у роті! Чізкейк підходить для сироїдів. Лимонно-малиновий чізкейк

Підпишись на наші рецепти

Тільки корисні розсилки

Залиште свої
контакти

і ми Вам зателефонуємо