Про нас:

MASALE - бренд, під яким зібрано продукцію високої якості - продукти, які додають вашим стравам аромату і користі.
Створений у 2008 і зареєстрований в Україні у 2011 році.
В перекладі з хінді "masale" - прянощі. Саме з них почалась історія створення бренду.
Прянощі - кладязь мікроелементів для людини і хотілось популяризувати їх вживання якомога ширше. Тому ми відбираємо найкращі прянощі для нашого магазину і для вас.

Кокосова олія MASALE
- один з топових продуктів. Це окрема сторінка нашої історії, з пошуками виробника, а потім поїздкою на виробництво, яке знаходиться у високогірних районах південного штату Керала.
Green Valley - локальний виробник монопродукту, фокус уваги якого направлений на якість, а не на кількість. Кокоси, які використовуються для виробництва олії вирощуються там же, на плантаціях у високогорних районах і не підлягають обробці пестицидами та гормонами. Виробники олії - фермери, які активно виступають за збереження балансу в природі, що є дуже не простою задачею в умовах політично-економічного режиму в Індії.
Тож щонайменше по двом цінностям ми співпадаємо з нашими партнерами - дбайливе відношення до екології і висока якість продукту.
Нашу кокосову олію відбирають як кращу з кращої виробники БАДів та солодощів крафтові виробники України.

Ми відкриті для співробітництва і у нас налагоджені поставки, які витримали не одне випробування 🙂

Ще окремий продукт, який є топовим в нашому асортименті - КАКАО-ПОРОШОК ПРЕМІУМ.
Відібраний і коханий нами всіма. З глибоким насиченим смаком. Він користується популярність серед кав'ярень і ресторанів.

Ми раді знайомству і дякуємо, що завітали до нас!
Природність та висока якість продуктів, любов до прянощів та автентичного смаку – усе це знайшло відгук у наших серцях. Дванадцять років тому ми створили MASALE, щоб тішити вас кращими світовими брендами органічної продукції, знайомити з новинками на ринку товарів здорового харчування і зробити їх більш доступними для вас.

masale.com.ua – це ресурс, на якому зібрані товари перевірених часом виробників натуральної продукції. В нашому інтернет-магазині кожен може придбати кокосове масло, какао-продукти або прянощі з локальних фермерських угідь та від конгломератів зі світовим ім'ям з різних куточків нашої планети, і отримати корисну інформацію щодо здорового харчування для всієї родини.
Наші клієнти – це наша справжня конкурентна перевага. Вони є архітекторами нашого майбутнього, перетворивши наше захоплення Індією на об’єднуючу силу бренду MASALE.

В основі нашого прагнення до успіху лежать наші цінності, відчутний вираз нашої корпоративної культури та основа нашої спільної життєвої філософії.

Ми наважуємося мріяти.

Ми бажаємо зробити життя більш смачним, яскравим та сповненим сенсом.

Ми намагаємося захищати нашу планету.

Ми прагнемо розвивати відкриті позитивні довгострокові відносини з нашими партнерами.
Ми залишаємося вірними тому, у що віримо, говоримо та робимо.

Ми підтримуємо один одного і ставимося до себе та до оточуючих з такого увагою та повагою, з якою б нам хотілося, щоб до нас ставилися інші.

Ми пишаємось нашою здатністю залучати та утримувати талановитих людей, які щодня працюють і живуть за цими цінностями.

Чому ми це робимо?Ми так живемо самі і мріємо розділити цінності MASALE з кожним із вас. Ми ростемо і розвиваємося разом з вами і завдяки вам!

MASALE – це незбагненне поєднання з людських доль, вподобань, смаків, жаги до життя, і найголовніший інгредієнт нашої масали – це любов.
РОЗДРІБНИЙ ВІДДІЛ
+38 (073) 176 20 02
+38 (096) 007 47 59
na*****@ma****.ua:
ОПТОВИЙ ВІДДІЛ:
+38 (067) 447 17 23
СПІВРОБІТНИЦТВО:
+38 (096) 378 19 13
РЕЖИМ РОБОТИ:
Пн - Пт: 10:00 - 20:00
Сб: 10:00 - 18:00
Нд: вихідний

Зворотній зв'язок:

banner-thank-you

Оставьте свой контакт

и мы с Вами свяжемся

banner-thank-you

Залиште свої контакти

і ми Вам зателефонуємо

banner-thank-you

Дякуємо за запит! :)

Очікуйте на дзвінок менеджера найближчим часом.
banner-thank-you

Спасибо за запрос :)

Ожидайте на звонок менеджера в ближайшее время.