Масляне витягування

Кокосова олія стала популярним інгредієнтом в індустрії догляду за ротовою порожниною, але коли читаємо про те, що вона відбілює зуби, так і хочеться крикнути: “Неправда!” Кокосова олія без будь-яких абразивних елементів (на кшталт соди) навіть при довготривалому використанні не відбілить ваші зуби. Проте може зробити їх тимчасово яскравішими, якщо терміново потрібна сяюча посмішка. Тим не менш, є дані, які свідчать, що додавання кокосової олії до догляду за порожниною рота може мати й інші переваги, не пов’язані з відбілюванням зубів. Мова зараз про так зване “масляне витягування”.

Ця техніка оздоровлення давно використовується аюрведичними практиками, і згодом ми поговоримо про це більш детально. Головна ідея полягає в тому, що під час масляного витягування приблизно столову ложку кокосової олії зранку натщесерце протягують/виштовхують між зубами. Тобто, ви просто полощете олією рота як і будь-яким іншим рідким засобом по догляду за зубами і яснами. Наприкінці цієї дії, якщо процедура виконана правильно, масло стане молочно-білим і рідким, і його треба виплюнути, бо під час процесу очищення воно увібрало не тільки залишки їжі, а й спрацювало як антиоксидант і антибіотик. Після цього можна промити рота водою або почистити зуби пастою як зазвичай.

Масляне витягування рекомендовано робити двічі-тричі на день в ідеалі хвилин по 20, але якщо ви спочатку витримаєте хоч декілька хвилин, це вже буде перемога. До усього треба звикнути, і процедура того варта, бо при такому застосуванні кокосова олія дійсно зменшує утворення зубного нальоту та лікує гінгівіт і пародонтит. Лауринова кислота в кокосі ефективна і проти виразок в роті. Замість кокосової олії можна використовувати інші органічні олії, такі як оливкову, соняшникову і кунжутну, особливо якщо вони холодного віджиму.

Поліпшення стану ротової порожнини спостерігається протягом двох тижнів після практики витягування олії. Однак слід пам’ятати, що витягування олії не усуває наявного карієсу зубів і, отже, як і раніше необхідні регулярні візити до стоматологів.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Схожі статті:

Підпишись на наші рецепти

Тільки корисні розсилки

banner-thank-you

Оставьте свой контакт

и мы с Вами свяжемся

banner-thank-you

Залиште свої контакти

і ми Вам зателефонуємо

banner-thank-you

Спасибо за запрос :)

Ожидайте на звонок менеджера в ближайшее время.
banner-thank-you

Дякуємо за запит! :)

Очікуйте на дзвінок менеджера найближчим часом.