Чудо кокосової пальми

Виявляється, кокосова пальма це не тільки унікальне створіння природи і невичерпне джерело здорових продуктів для нашого харчування, здоров’я і краси, а й просто … цікаво.

  • Плоди кокосової пальми, перебуваючи в солоній морській воді, зберігають свою життєздатність протягом трьох-чотирьох місяців. За цей час в горісі відбувається формування нової пальми і, ледве потрапивши на сприятливий грунт, вона тут же пускається вгору ближче до сонця.
  • Росток нової пальми покритий білим їстівним пухом, схожим на смак на зефір. З верхівкових бруньок готують делікатес, так званий “салатммільйонерів” – адже кожна порція цього салату коштує життя рослинам, що позбулися серця.
  • З наукової точки зору, кокосова пальма не є деревом, оскільки вона не має кори, гілок, у неї відсутні річні кільця і ​​інші ознаки, властиві “пристойного” дерева. По суті це багаторічна деревна рослина.
  • Кокосовий горіх так і зовсім і не горіх. Це такий же кісточкових плід, як і слива або персик.
  • Здобута з кокоса без тріщин кокосова вода стерильна, і аж до кінця 70-их років минулого століття її використовувалася в якості замінника плазми крові.
  • Ламбаног – філіппінська кокосова горілка. Традиційно цей напій виробляють в єдиній провінції Філіппін – Лусон. Для цього сік з нерозкритого квітки кокоса варять до отримання кокосового пуншу, переганяють його кілька разів, і тільки тоді отримують готовий ламбаног.
  • Однозначно більш здорове використання цілющих властивостей нектару з розкрилися бутонів пальми, для його вживання місцевими жителями в якості “еліксиру життя“. Природний енергетичний напій п’ють вранці натщесерце, і вважається, що саме він дозволяє остров’янам залишатися бадьорими і здоровими до 80-90 річного віку.
  • Хто ще не знає: кристалізований “еліксир життя” це цейлонський кокосовиhй цукор, який кілька років тому вийшов на ринок України з легкої руки Masale.

Дбаєте про свій організм, намагаючись вживати тільки здорові солодощі, і бажаєте залишатися бодрячком якомога довше – вам до нас на кокосовий цукор!
Більше цікавої інформації про кокосовий цукор можна дізнатися ТУТ

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Схожі статті:

Підпишись на наші рецепти

Тільки корисні розсилки

banner-thank-you

Оставьте свой контакт

и мы с Вами свяжемся

banner-thank-you

Залиште свої контакти

і ми Вам зателефонуємо

banner-thank-you

Спасибо за запрос :)

Ожидайте на звонок менеджера в ближайшее время.
banner-thank-you

Дякуємо за запит! :)

Очікуйте на дзвінок менеджера найближчим часом.