Ми додаємо стравам зміст!
  • Пн-Пт: 10:00 - 20:00
  • Суб: 10:00 - 18:00
  • Нд: вихідний
Ми додаємо стравам зміст!

Володарі світу: Кориця

Корицю здавна вважали однією з «вищих прянощів», які, в свою чергу, називали «володарями світу». У наш час ця пряність сприймається переважно ароматизатором для випічки і солодощів. Але до епохи Середньовіччя кориця високо цінувалася, перш за все, як парфум. Її замочували в жирі або маслі, а потім акуратно нагрівали, щоб вивільнити божественний аромат прянощі.

В епічній поемі Лукана «Фарсалія» Цезар був зачарований не тільки красою Клеопатри, а й запахом її тіла, і волосся свити прекрасної царівни:
…На їхньому волоссю змащеному
Пряний тече кінамон, не позбавлений ще аромату,
Не втратив ще його на цих берегах чужоземних …

Ще одне використання прекрасної і таємничої пряності з берегів Цейлону – надання сакральності процедурі змащування тіла померлого. У стародавніх похоронних обрядах кориця була покликана забезпечити святкування переродження душі і позбавляти від нарікань на її зникнення з цього світу.

У китайській міфології кориця (точніше, касія, що росте у тих краях) також символізує сонце і вічне життя. Для китайців кориця – це древо життя, яке росте в райському саду, розташованому у верхів’ях Хуанхе. Це дерево не можна зрубати – воно відштовхує сокира дроворуба. А будь-який паломник, який зумів увійти в райський сад і спробувати плоди з цього дерева, знаходить безсмертя.

Навіть ніяково пропонувати свіжу партію «безсмертя» зі знижкою, проте його таки можна придбати на нашому сайті 😉

Джерело натхнення: Енциклопедія прянощів, Джон О’Коннелл

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Схожі статті:

мелена куркума

Цікаві факти про куркуму

Хоча куркума відома своєю користю для здоров’я та різноманіттям використання, вона також може бути предметом деяких цікавих і кумедних фактів. Куркума забарвлює

ореховый десерт

Веганський лимонно-малиновий чізкейк без борошна

Сьогодні в нашу скарбницю додається шикарний рецепт лимонно-малинового чізкейку. Пиріг дуже ніжний, просто тане у роті! Чізкейк підходить для сироїдів. Лимонно-малиновий чізкейк

Підпишись на наші рецепти

Тільки корисні розсилки

Залиште свої
контакти

і ми Вам зателефонуємо