Рудбекський бісер (рудракша) – історія та властивості Сліз Шиви

Рудбекський бісер (рудракша) відомий з давніх часів. Намистини рудракші мають незвичайну форму і немов вирізблені з дерева майстром. Насправді це насіння дерева родини елеокарпових. Це насіння називають «Очами Рудри» або «Сльозами Шиви». За легендою, Шива, занурившись у медитацію про благополуччя всього живого, зронив сльозу, що прийняла форму насіння, з якого виросло священне дерево Рудракша.

Як записано у ведичних трактатах, рудракша має великі цілющі якості, деякі з них зараз є науково підтвердженими фактами

На фізичному рівні рудракша виводить шлаки, збалансовує гормональну систему, здатна покращити працездатність серця та підтримує кровообіг, запобігаючи інфарктам та високому кров’яному тиску і навіть омолоджує тіло. З лікувальною метою з рудракші виготовляють різноманітні настоянки. Якщо ознайомитися з певною ведичною інформацією, то лікування за допомогою рудракші в Азії трохи схоже на ставлення українців до лікарських властивостей кісточок з абрикосів та горіхів. Вони навіть на дотик схожі – легенькі, зморшкуваті й теплі. Дійсно приємне відчуття, коли тримаєш насіння рудракші у долоні.

Кожна намистина рудракші вкрита маленькими виїмками і горбками (їх ще називають Обличчями Шиви, і від кількості «облич» безпосередньо залежать властивості рудракші і ціна бісеру). Власне, саме ці Обличчя Шиви, торкаючись наших пальців під час перебирання вервиць (четок), стимулюють нервові закінчення, тим самим впливаючи на певні центри мозку.

Наше тіло – це як машина з вбудованою біоелектричною ланкою. Кожна частина тіла з’єднується з безперервним потоком крові від серця до мозку, а потім і до решти нашого тіла. У звичайному ході подій ланцюг в нашому організмі працює чудово, але стресовий спосіб життя та навколишнє середовище викликають хаос у тілі, що призводить до різних хвороб. Рудбекський бісер допомагає вирішити ці проблеми, стабілізуючи наше тіло і заспокійливо впливаючи на наше серце та органи чуття. Кількість Облич Шиви на бісері допомагає людині в досягненні та зміні бажаних поведінкових якостей або характеристик.

Обличчя Шиви Сльози Шиви

Завдяки своїм природним електромагнітним властивостям, рудракша позитивно впливає на організм людини

Наукові дослідження доводять, що намистини рудракші мають діелектричні властивості, це означає, що вони виступають як накопичувач будь-якої енергії (і поганої також).

Атхарва-Веда – один із священних ведичних трактатів, де серед іншого йдеться про людські хвороби та страхи, розповідає, як використовувати енергетичні потоки усього живого на вашу користь. Завжди є ті, хто мають на меті зашкодити іншому, тож подібні «загравання з темною стороною сили» можуть призвести інших людей до страждань, хвороб і навіть смерті. Трошки нагадує сюжет «Зоряних війн», чи не так? Але ж сюжет не з неба писався. Отже, рудбекський бісер – це своєрідний природний щит проти Лорда Вейдера та темного боку сили.

Атхарва-Веда стверджує, що необов’язково бути безпосереднім об’єктом впливу негативної енергії – вас може просто зачепити рикошетом від будь-якого неприємної події або нещирої людини. Не треба на такому зациклюватися чи панікувати – краще працювати над чистотою власного життя та думок. Та (про всяк випадок) мати при собі здоровий глузд й хоча б жменьку намистин рудракші.

Рудракша – хороша підтримка тим, хто постійно подорожує, їсть та спить у різних місцях, оскільки намистини створюють кокон власної енергії

Можливо, ви помітили, що, їдучи на нове місце, іноді ви можете легко заснути, тоді як у деяких інших місцях ви не можете відпочити, навіть якщо фізично втомилися. Це тому, що якщо ситуація навколо вас несприятлива вашій енергії, це не дасть вам спокійно влаштуватися.

Одним із правил святих аскетів було ніколи двічі не опускати голову на одне місце. Сьогодні люди знову почали їсти і спати в різних місцях через роботу або завдяки захопленню подорожами – тому рудракша може бути корисною, окрім позитивної енергетики самих намистин акумулюючи вашу власну енергію, яку можна певним чином взяти з собою у подорож.

Вважається, що за допомогою рудракші можливо визначити якість питної води та їжі

Для цього намистину необхідно потримати на ланцюжку над будь-якою стравою чи кинути у воду, і якщо вода/їжа хороша, то рудракша буде обертатися за годинниковою стрілкою. Якщо ж ви тримаєте її над будь-якою негативною пранічною речовиною, вона переміститься проти годинникової стрілки.

Завдячуючи своїм властивостям, рудракшу вважають священною, і це ще одна з причин, чому вервицю з намистин рудракші широко використовують під час медитації чи декламації молитов

 В науковому відношенні вважається, що кількість намистин, які слід нанизати на нитку вервиці, має становити 108 плюс одна додаткова намистина – бінда, яка гарантує, що енергія, утворена рудракшею, не стане циклічною. Такий цикл енергії під час медитації може викликати запаморочення у чутливих людей. Для безпечного використання рекомендується трохи менша кількість намистин у вервиці – 84 намистини + бінду.

Нанизувати намистини слід на бавовняну або шовкову нитку. Бісер повинен мати достатньо рухомого місця, оскільки якщо намистини занадто близько одна до одної, вони можуть почати тріскатися.

Ще одне застереження від ведичних спеціалістів – намисто рудракші з певною кількістю Облич Шиви (мукхі) може бути надзвичайно потужним, і породжує у власника відчуття ізоляції. Тому обирати вервиці краще відповідно до типу вашої особистості та під експертним керівництвом фахівця.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Схожі статті:

Підпишись на наші рецепти

Тільки корисні розсилки

banner-thank-you

Оставьте свой контакт

и мы с Вами свяжемся

banner-thank-you

Залиште свої контакти

і ми Вам зателефонуємо

banner-thank-you

Спасибо за запрос :)

Ожидайте на звонок менеджера в ближайшее время.
banner-thank-you

Дякуємо за запит! :)

Очікуйте на дзвінок менеджера найближчим часом.