MASALE переходить на новий вид пакування товарів

Багато років тому наш бренд був одним із перших в Україні, хто почав використовувати гнучку упаковку для транспортування та зберігання товарів. Завдяки своїм властивостям, таким як мала вага, міцність, економічність та привабливий зовнішній вигляд крафтові дой-паки виступають фаворитами у галузі пакування товарів. Але реалії життя такі, що до сих пір практично ніде у світі не існує адекватної системи або технології рециклінгу багатошарової гнучкої упаковки, нехай навіть і виготовленої з вторинної сировини.

Сучасний продовольчий ринок вимагає термін придатності товарів не менше одного року, а для цього потрібно використовувати так звані „високобар’єрні матеріали“, які мають багатошаровий склад, щоб захистити продукт від забруднень та забезпечити герметичність пакування. Основною сировиною для виробництва гнучкої упаковки служить поліестер, поліетиленова плівка, металева плівка, папір, різноманітні засоби для склеювання тощо.

У принципі неможливість повторної переробки гнучкої упаковки викликана не відсутністю технологій, а процесом відбору. Іншими словами, кожен окремий шар гнучкої упаковки повинен бути окремо вивчений і згрупований, відділений і перероблений, щоб витягти максимальну кількість кожного компонента дой-паку для його подальшої переробки у вторинний полімер.

Жодне підприємство, що професійно займається переробкою гнучкої упаковки, не прийме на переробку дой-пак, який був у вжитку, через те, що приблизно 80% гнучкої упаковки забруднено продуктами і в зв’язку з цим непридатне для надходження в існуючий потік переробки. Ці нюанси й унеможливлюють, власне, процес переробки дой-паків.

Питання екологічності завжди стояло другим у черзі після безумовно високої якості товарів MASALE, отже найближчим часом наш бренд буде поступово переходити на інший вид пакування товарів.

До складу нової упаковки товарів MASALE входить виготовлена з вторинної сировини зовнішня коробка та внутрішній шар з поліетилену, який і забезпечить надійність пакування та задовольнить усі вимоги по довготривалому збереженню продукції. Кожен компонент пакування підлягає вторинній переробці, що не тільки сприяє збереженню екології, але й приносить мир та спокій у серце MASALE

Збережемо планету разом!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Схожі статті:

Підпишись на наші рецепти

Тільки корисні розсилки

banner-thank-you

Оставьте свой контакт

и мы с Вами свяжемся

banner-thank-you

Залиште свої контакти

і ми Вам зателефонуємо

banner-thank-you

Спасибо за запрос :)

Ожидайте на звонок менеджера в ближайшее время.
banner-thank-you

Дякуємо за запит! :)

Очікуйте на дзвінок менеджера найближчим часом.