Кокосова олія від посічених кінчиків волосся

Кокосова олія — справжня палочка-виручалочка, коли мова йде про проблеми з волоссям. Досвідчені трихолог і майстри салонів знають, що це масло — найкорисніше для волосся. Тонке волосся, свербіж шкіри голови, лупа, випадання волосся і посічені кінчики — всі ці проблеми можна вирішити включенням кокосового масла в щоденну б’юті-рутину.

Кокосове масло містить безліч цінних інгредієнтів, які повертають волоссю природну красу і здоров’я. Для досягнення найкращих результатів, віддайте перевагу нерафінованій кокосовій олії холодного віджиму, так як воно отримано зі свіжого сирого кокосового горіха без додавання будь-яких сторонніх речовин.

Жирні кислоти— активно зволожують волосся і запобігають появі посічених кінчиків. Більшість продуктів по догляду за волоссям містять лауринову і каприлову кислоти, так як вони володіють сильними актібактеріальнимі і дезинфікуючими властивостями і допомагають, наприклад, впоратися з лупою.

Вітамін Е — поряд з лауриновой кислотою, цей вітамін необхідний для росту сильного та здорового волосся і запобігання його випадінню. Вітамін Е проникає у структуру волосся, живлячи його. Він навіть здатний відновлювати пошкодження волосяної цибулини, викликані термічним впливом.

Протеїни — невід’ємні складові всіх живих клітин. Вони необхідні для склеювання посічених кінчиків і заповнення простору між лусочками, що розпушилися.

Молекулярна структура кокосового масла така, що воно ідеально підходить для відновлення сухого і пошкоджених волосся. На відміну від інших масел і покупних масок, які просто обволікають волосся, не проникаючи вглиб, кокосове масло допомагає усунути пошкодження, діючи зсередини.

Відгуки дівчат, які використовують масло кокоса для відновлення і профілактики посічених кінчиків, свідчать про те, що регулярне його використання робить волосся відчутно міцнішим і товщим

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Схожі статті:

Підпишись на наші рецепти

Тільки корисні розсилки

banner-thank-you

Оставьте свой контакт

и мы с Вами свяжемся

banner-thank-you

Залиште свої контакти

і ми Вам зателефонуємо

banner-thank-you

Спасибо за запрос :)

Ожидайте на звонок менеджера в ближайшее время.
banner-thank-you

Дякуємо за запит! :)

Очікуйте на дзвінок менеджера найближчим часом.