Кокосова олія: догляд за шкірою голови та волоссям

Велика подяка нашим клієнтам та передплатникам за зворотний зв’язок та за надану можливість говорити про те, що вас цікавить. Напевно, питання, що найбільш часто ставиться про правильність застосування кокосової олії і заборони на нього. Відповідаємо.

Єдине табу на вживання натуральної кокосової олії – харчова непереносимість продуктів із плодів кокосової пальми. Або якщо ви дотримуєтеся особливої ​​дієти, і певні страви вашого раціону не схвалені лікарем. У всіх інших випадках – про чудові властивості кокосової олії не писав і не читав лише лінивий. Вживати чи ні – вибір завжди за вами.

На основі кокосової олії в домашніх умовах і в промисловому виробництві виготовляють: мило, шампуні, креми, маски, тоніки, гелі, бальзами, кондиціонери, спреї, спреї-конціонери, молочко, флюїди, пудри, скраби та інше, та інша що з’являється на ринку раніше, ніж ми звикаємо до нових назв. Найчастіше один і той же продукт на 100 різних сайтах і етикетках позначений інакше, і це ще без урахування способу обробки базової олії та інших інгредієнтів, що входять до складу засобів по догляду за шкірою та волоссям, які самі по собі змінюють властивості та способи застосування кінцевого продукту!

Ясно одне – маркетинг не спить! І це, мабуть, добре. Тільки дезорієнтує. Ми якось писали про різні види та маркування кокосових олій. Кому цікаво, про це можна прочитати ТУТ

Так, насправді кокосова олія дійсно дуже часто використовується, у тому числі й у косметології. І в залежності від того, якому засобу ви віддаєте перевагу, відрізняється і спосіб його нанесення, час впливу і частота використання тієї ж маски, наприклад.

Не рафіновану кокосову олію першого холодного віджиму наносять на :
 • голову та на будь-яку частину тіла (перераховувати їх не будемо)
 • сухе та вологе волосся
 • чисте та не дуже чисте волосся
 • кінчики волосся та по всій його довжині
 • коріння волосся та шкіру голови
 • 20 хвилин та на всю ніч

Кокосове масло втирають, ним бризкають, вбивають кінчиками пальців або з силою втирають у шкіру під час масажу або лімфодренажу. І все це – правильно! Просто не всім без винятку.

Якщо якийсь бальзам, нанесений на кінчики волосся, не виправдав ваших очікувань, це зовсім не означає, що він не стане порятунком для когось іншого. Тому не слід з ходу заявляти про анафему виробникау, і кожному зустрічному і поперечному повідомляти про кару небесну, що падає на голову у вигляді баночки бальзаму.

Подумайте самі: у кожного з нас свій гормональний фон (відмінний у різні дні місяця), район та умови проживання, вік, схильність до захворювань та реакція на стреси, свій тип волосся та шкіри. І навіть якщо шкіра голови жирна, то у 100 чоловік може бути 101 причина сальності волосся! Те саме і з сухою шкірою або з віковими пігментними плямами та юнацькими прищами.

Отже, немає єдиних рецептів використання та нанесення кокосової олії, універсальних для всіх людей. Ви можете знайти або створити власні рецепти виключно шляхом експериментів, для початку скориставшись натуральним кокосовим маслом. Дізнайтеся, як саме зробити його своїм другом, а потім – вперед! Немає межі досконалості.

Кокосова олія: догляд за шкірою голови та волоссям
Кокосова олія: догляд за шкірою голови та волоссям

Дорогі пані, пам’ятайте!

 1. У випадку з натуральними косметичними засобами діє негласний закон: “Не наноси на тіло те, чого б ти не стала їсти”.
 2. Якщо ви відкрили банку з кокосовим маслом, а воно не має аромату кокосу або пахне чим завгодно, але тільки не кокосом, то це:
 • рафінована кокосова олія, від якої більше шкоди, ніж користі
 • кокосова олія низької якості
 • взагалі не кокосова олія

3. Будьте пильні, не лінуйтесь і уважно вчитуйтесь в етикетки
4. Перш ніж використовувати будь-який покупний косметичний засіб – для початку проведіть тест на алергічну реакцію. 20 хвилин очікування це ніщо в порівнянні з блакитними лишаїстими плямами, що за дві години перед побаченням утворилися на обличчі у відповідь на дорогий крем. Або губи, що роздулися до розмірів Молдови. Буває й таке. Головне потім не світитися у темряві))

І останнє на сьогодні, але важливе!

Не реклама по телевізору та припущення сусідки, а лише хороший лікар трихолог разом із гінекологом-ендокринологом можуть встановити причини ваших проблем із волоссям. Чи не ризикуйте. Бережіть себе. І залишайтесь прекрасними!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Схожі статті:

Підпишись на наші рецепти

Тільки корисні розсилки

banner-thank-you

Оставьте свой контакт

и мы с Вами свяжемся

banner-thank-you

Залиште свої контакти

і ми Вам зателефонуємо

banner-thank-you

Спасибо за запрос :)

Ожидайте на звонок менеджера в ближайшее время.
banner-thank-you

Дякуємо за запит! :)

Очікуйте на дзвінок менеджера найближчим часом.