Калінджи знижує рівень фіброзу легеневої тканини

Чорний кмин (калінджи) та його олію лікарі рекомендують у якості допоміжного лікувального засобу при вірусних інфекціях та захворюваннях органів дихання.

Калінджи знижує рівень фіброзу легеневої тканини

Міжнародна група фахівців провела дослідження за участю пацієнтів, які захворіли на COVID-19 у середній та важкій формі. Частина учасників щодня отримувала 80 мг чорного кмину на 1 кг ваги, а інша частина — плацебо.Як з’ясувалося, вживання цієї пряності призвело до полегшення симптомів на 7-й день при тяжкому перебігу хвороби та на третій – при середньому. Також насіння чорного кмину допомогло організму побороти вірус в середньому на чотири доби швидше.

Калінджи, як і куркума, знижує гістамін (є природним протиалергічним засобом), виконує протизапальну, протигрибкову та тонізуючу дію на організм. Вважати прянощі повноцінною заміною ліків ми б не стали, а от ввести невелику кількість калінджи та куркуми у щоденний раціон для підтримки імунної системи організму – саме воно!

Це доволі насичені гіркі прянощі, тож їх вживання у якості БАДу окремо від їжі стане більш приємним разом з невеликою кількістю меду або кокосового цукру

Залишаймося разом з вами здоровими та з вірою у нашу перемогу!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Схожі статті:

Підпишись на наші рецепти

Тільки корисні розсилки

banner-thank-you

Оставьте свой контакт

и мы с Вами свяжемся

banner-thank-you

Залиште свої контакти

і ми Вам зателефонуємо

banner-thank-you

Спасибо за запрос :)

Ожидайте на звонок менеджера в ближайшее время.
banner-thank-you

Дякуємо за запит! :)

Очікуйте на дзвінок менеджера найближчим часом.