Ми додаємо стравам зміст!
  • Пн-Пт: 10:00 - 20:00
  • Суб: 10:00 - 18:00
  • Нд: вихідний
Ми додаємо стравам зміст!

Чому Коннектикут називають штатом мускатного горіха

Чи знаєте ви, що одна з неофіційних назв американського штату Кoннектикут – the Nutmeg State (штат мускатного горіха), а його жителів довгий час називали “nutmeggers” або нутмеггерами.

Вважають, що у XVII-XVIII столітті торговці Коннектикуту активно пропонували на продаж мускатний горіх. От тільки звідки вони його брали – питаннячко. Інформації стосовно постачальників справжнього мускатного горіха з Молуккських островів до Коннектикуту не залишилося. А єдиний американський родич муската, який спадає на думку, це Torreya californica – вид хвойних рослин, чиє насіння має схожий з мускатним горіхом аромат, і саме його за тисячу миль від Коннектикуту використовували індіанці у якості пряності та ліків.

Можливо за допомогою несправжнього мускатного горіха або навіть завдяки тільки пліткам про нього – нутмеггери приваблювали до себе любителів коштовної пряності.

Цікаво і те, що Коннектикут був заснований переселенцями-пуританами. Тобто людьми, які сильно переймалися чистотою свої думок, вчинків і вимагали такої ж чистоти від інших. А чим здавна відомий мускатний горіх? Правильно – своїми психотропними властивостями та у якості сильного афродизіаку. Якось ці особливості горіха не відповідають засадам пуританства. Але ж “чого не вільно – те й кортить”, чи не так?

nutmeggers и штат мускатного ореха
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Схожі статті:

мелена куркума

Цікаві факти про куркуму

Хоча куркума відома своєю користю для здоров’я та різноманіттям використання, вона також може бути предметом деяких цікавих і кумедних фактів. Куркума забарвлює

ореховый десерт

Веганський лимонно-малиновий чізкейк без борошна

Сьогодні в нашу скарбницю додається шикарний рецепт лимонно-малинового чізкейку. Пиріг дуже ніжний, просто тане у роті! Чізкейк підходить для сироїдів. Лимонно-малиновий чізкейк

Підпишись на наші рецепти

Тільки корисні розсилки

Залиште свої
контакти

і ми Вам зателефонуємо