Лікування стригучого лишая кокосовою олією

Для лікування інфекції стригучого лишая хороші результати дає використання природних натуральних засобів, і кокосова олія — один з кращих варіантів. Представляємо вашій увазі кілька домашніх рецептів з кокосовою олією у якості ліків.

Стригучий лишай — це заразна і небезпечна хвороба, і тому, при контакті з інфікованою особою слід бути обережним. Обираючи способи лікування від хвороби, завжди враховуйте індивідуальні особливості вашого організму, беручи до уваги користь і ризики для здоров’я.

Чому ми рекомендуємо кокосову олію для лікування різних шкірних захворювань?
 • Кокосова олія надає шкірі заспокійливу і протизапальну дію, зволожуючи її і усуваючи свербіж.
 • Лауринова кислота, один з компонентів кокосової олії, допомагає боротися з грибковими та вірусними інфекціями, і тому може виявитися кращим варіантом для боротьби з інфекціями стригучого лишаю.
 • Завдяки властивостям кокосової олії проникати в глибокі шари шкіри, вона допомагає позбавлятися від різних видів інфекції, діючи як ззовні, так і зсередини.
Найпростіший спосіб використання кокосової олії для лікування лишаю
 • Чистими руками промийте заражену поверхню шкіри теплою водою
 • На інфіковану лишаєм поверхню рясно нанесіть шар кокосової олії
 • Легкими колоподібними рухами втирайте масло в шкіру до його повного його смоктування
 • Залиште масло на шкірі
 • Повторюйте процедуру щонайменше 2 рази в день, щоб якомога швидше позбутися інфекції

ПРИМІТКА:
Для кращого і швидшого результату використовуйте кокосову олію холодного віджиму, оскільки в рафінованому її варіанті втрачено більшість корисних властивостей масла.
У разі зараження шкіри голови — нанесіть кокосове масло на шкіру голови на всю ніч, попередньо вимивши голову, щоб позбутися від відмерлих залишків шкіри.

Масло чайного дерева і кокосове масло
 • Змішайте кілька крапель олії чайного дерева в одній столовій ложці кокосової олії.
 • Використовуйте отриману суміш для нанесення на уражені ділянки шкіри двічі на день до повного зникнення інфекції.
 • Ви так само можете залишати олію на шкірі протягом всього дня або ночі, і гарантовано відчуєте зменшення свербежу та інших симптомів лишаю, незабаром переконавшись в цілющому ефекті кокосової олії
Яблучний оцет і кокосова олія
 • Ретельно змішайте яблучний оцет і кокосову олію у співвідношенні 1: 1 або дві частини кокосової олії до однієї частини оцту.
 • Використовуйте отриману суміш для нанесення на уражені ділянки шкіри два-три рази на день, залежно від ступіня ураження лишаю до повного зникнення інфекції.
Камфора і кокосове масло
 • Ретельно змішайте кокосову олію і камфорне масло із розрахунку 4 до 1
 • Рекомендується застосування отриманої суміші на ураженій поверхні шкіри протягом ночі. Однак враховуйте специфічний запах камфори і чутливість до неї вашого організму, залишивши за собою вибір часу впливу цього домашнього рецепту.
 • Анти-грибкові та антисептичні властивості кокосової олії і камфори забезпечать зменшення симптомів і прискорять процес лікування лишаю

Хоча існує безліч інших доступних альтернативних методів лікування інфекції стригучого лишаю, завжди слід орієнтуватися на найменш безпечний спосіб лікування і профілактики. Використання натуральних і органічних речовин для лікування будь-яких захворювань однозначно краще, ніж покладатися на шкідливі хімічні препарати.

Така інфекція, якщо її не обробляти належним чином, може передаватися іншим людям. Тому, використовуючи лікувальні засоби на основі кокосової олії, ви не тільки піклуєтеся про власне здоров’я, а й забезпечуєте захист близьких вам людей і незнайомців, які з вам контактують.

Крім того, ці рецепти можуть вам стати в нагоді при відсутності медичної допомоги, наприклад, якщо ви помітили симптоми лишаю під час відпочинку.

У будь-якому випадку, вживання кокосової олії для боротьби з інфекціями, зробивши її частиною вашого щоденного раціону або використовуючи в якості лікарських засобів для зовнішнього застосування — завжди хороша ідея.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Схожі статті:

Підпишись на наші рецепти

Тільки корисні розсилки

banner-thank-you

Оставьте свой контакт

и мы с Вами свяжемся

banner-thank-you

Залиште свої контакти

і ми Вам зателефонуємо

banner-thank-you

Спасибо за запрос :)

Ожидайте на звонок менеджера в ближайшее время.
banner-thank-you

Дякуємо за запит! :)

Очікуйте на дзвінок менеджера найближчим часом.