Лікувальний потенціал рідкого диму з кокосової шкарлупи

Вчені з Індонезії довели зцілювальний потенціал рідкого диму, отриманого з кокосової шкарлупи, для лікування виразок у людей з діабетом

Рідкий дим – це продукт конденсації диму з деревини, яка спалюється опосередковано при високих температурах.Рідкий дим виробляється з біомаси, що складається здебільшого з шкарлупи кокосового горіха, кори пальмового дерева та шкарлупи рисових зерен . Індонезійці використовують рідкий дим не тільки як природний консервант для оброблення м’ясних продуктів заради надання їм приємного присмаку та збільшення терміну зберігання, але також застосовують місцево при опіках шкіри.

Важливим компонентом рідкого диму, отриманого з кокосової шкарлупи, є фенольні сполуки – потужні антиоксиданти, які здатні зв’язувати вільні радикали, збільшують кількість кисню у клітинах, зменшують запалення та ріст пухлин.

Відповідно до випробувань останніх років, отримані із шкарлупи кокосового горіха фенольні сполуки та фурфурол покращують загоєння травматичних виразок у людей з діабетом та мають знеболювальний ефект.

Eur J Dent, травень 2019; 3 (2): 271–279.

Дуже тішить, що наші улюблені кокоси продовжують відкривати перед вченими все більше своїх зцілювальних властивостей, але, чесно кажучи, не рекомендуємо перевіряти результати подібних експериментів у домашніх умовах)

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Схожі статті:

Підпишись на наші рецепти

Тільки корисні розсилки

banner-thank-you

Оставьте свой контакт

и мы с Вами свяжемся

banner-thank-you

Залиште свої контакти

і ми Вам зателефонуємо

banner-thank-you

Спасибо за запрос :)

Ожидайте на звонок менеджера в ближайшее время.
banner-thank-you

Дякуємо за запит! :)

Очікуйте на дзвінок менеджера найближчим часом.