Історії MASALE

MASALE народилося 13 років тому завдяки любові до Індії однієї людини та її бажанню надати іншим можливість насолоджуватися корисними кокосовими смаколиками й ароматними прянощами. Над здійсненням цієї мрії наразі працюють три родини та наші друзі, які за ці роки вже стали членами сім’ї MASALE . Тож не дивно, що робочі зустрічі перетворюються на дівочі посиденьки, а чийсь день народження – на річну фінансову доповідь

На останньому сімейному святі, як завжди, зайшла мова про смішні робочі моменти. Звісно, їх набралося чималенько – в Masale завжди весело. Автор рядків сьогоднішнього тексту назавжди запам’ятала день, коли тишу пізнього вечора розітнув дзвінок, і з телефону долинув розпачливий жіночий голос:
– Допоможіть! У нас тут повна хата голих людей і усі вони чекають на вас!

Оговтавшись від здивування, мені вдалося більш-менш заспокоїти дівчину, а от зрозуміти, що в неї відбувається – ні. Тож я трохи нервово передала виклик керівнику відділу роздрібної торгівлі, який ще під час телефонної розмови підхопився і з великою коробкою у руках вибіг з приміщення.

Як і в кожної жінки у мене багата уява та вміння з нічого зробити трагедію. Спочатку просто було цікаво, що ж це за таємничі голі люди, а потім я розхвилювалася, що то, можливо, були якісь кодові слова і я ненавмисно могла зашкодити не лише робочому процесу, а й комусь в особистих стосунках.

Дякуючи небу, через годинку передзвонив керівник і, посміюючись, розповів, що я відповіла на дзвінок одного з улюблених клієнтів – салону СПА, чиї майстри вже багато років використовують нашу індійську кокосову олію й какао-масло для масажу та у якості базових масок по догляду за тілом. Отримавши незапланований запит на СПА процедури від великої компанії клієнтів, менеджер побачила, що в них закінчилася кокосова олія, та запанікувала. Був кінець робочого дня, всі вже розбіглися по домівках, тому наш керівник персонально й кинувся їй на допомогу! На щастя, все вдалося зробити вчасно і усі клієнти залишилися задоволені.

Тож, наші улюблені голі, напівоголені, та вдягнені люди, ми вкотре хочемо подякувати вам за увагу до нашої торгової марки. Завдяки вам ми багато років займаємося справою, яка нас надихає. Та обіцяємо вам і надалі робити все від нас залежне, щоб вам було максимально комфортно у родині Масале!

Гарної вам суботи та будемо здорові!

истории MASALE
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Схожі статті:

Підпишись на наші рецепти

Тільки корисні розсилки

banner-thank-you

Оставьте свой контакт

и мы с Вами свяжемся

banner-thank-you

Залиште свої контакти

і ми Вам зателефонуємо

banner-thank-you

Спасибо за запрос :)

Ожидайте на звонок менеджера в ближайшее время.
banner-thank-you

Дякуємо за запит! :)

Очікуйте на дзвінок менеджера найближчим часом.