Создаем питание со смыслом
  • Пн - Пт: 10:00 - 20:00
  • Сб: 10:00 - 18:00
  • Вс: выходной
Создаем питание со смыслом

Кращий спосіб підтримати здоров’я шкіри – щоденний якісний сон

Понад три десятки жінок віку 40+ взяли участь в новому дослідженні корейських вчених про вплив нестачі сну на стан шкіри.

У перший тиждень експерименту в звичний сон учасниць (він тривав близько 8 годин) ніяк не втручалися, але ретельно вивчали стан їх шкіри. На другий тиждень досліджень тривалість сну зменшили на половину (до 4 годин на добу), також спостерігаючи за станом шкіри. Оцінювалися параметри зволоженосты епідермісу, стан шкірного бар’єру, блиск, колір і прозорість шкіри, її еластичність і вираженість «гусячих лапок». Вимірювання проводилися в стандартизованих умовах, щоб виключити вплив зовнішніх факторів на стан шкіри.

В результаті навіть після однієї ночі недосипу у всіх учасниць суттєво погіршилися всі показники стану шкіри, причому чим довше вони не спали, тим більше ускладнювався вираженість зморшок і втрата еластичності шкіри.

Це дослідження ще раз підтвердило важливість повноцінного сну як для всього організму в цілому, так і для шкіри. Його нормальна тривалість може бути індивідуальна, але для кожної людини є час оптимального сну, яке дозволяє йому висипатися.

Виспатися про запас не вийде, як і не працює варіант відіспатися на вихідних. Звичайно, бувають випадки, коли доводиться не спати, але краще без особливої потреби не влаштовувати організму стреси, адже повноцінний сон сам по собі лікувальний і, звісно, є базовим засобом догляду за шкірою. Завжди важливо розуміти, що в такі моменти відбувається з нашим тілом, і які способи і засоби необхідно використовувати, щоб допомогти тілу швидше відновитися.

Джерело: Jang SI, Lee M, Han J, Kim J, Kim BJ, Kim E.A Skin Res Technol. 2020 Mar, 26.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Похожие статьи:

мелена куркума

Интересные факты о куркуме

Хотя куркума известна своей пользой для здоровья и разнообразием использования, она также может быть предметом некоторых интересных и забавных фактов. Куркума окрашивает

кокосова олія - догляд за тілом coconut oil - body care Masks against hair loss масляне протягування

Масляне витягування

Кокосова олія стала популярним інгредієнтом в індустрії догляду за ротовою порожниною, але коли читаємо про те, що вона відбілює зуби, так і

coconut milk кокосове молоко кокосовое

Графік роботи MASALE на новорічні свята

Намасте, наші любі!Найважчий за майже століття рік в історії України добігає кінця. З лютого українці стали набагато сильніші, мудріші, але зараз ми

Подпишись на наши рецепты

Только полезные рассылки

Залиште свої
контакти

і ми Вам зателефонуємо