Коронавірус і секс: що вам потрібно знати

Вже не новий жарт стосовно прямого зв’язку між перебуванням більшості населення Землі у карантині та бумом народжуваності під кінець цього року, та до різдвяних свят наступного. Навіть визначення для таких діток придумали – “короніали”.

Жарти жартами, та можливо і ви замислювалися, чи можете заразитися коронавірусом, якщо займаєтеся сексом, але соромилися про це запитати. У лікарів наразі є більш важливі завдання, однак ми спробуємо розібратися.

Чи безпечно займатися сексом під час спалаху коронавірусу?

Якщо ви перебуваєте в сталих стосунках з людиною і проживаєте на одній території, вірус не повинен змінити ваші сексуальні стосунки. Однак якщо хтось із вас проявляє симптоми коронавірусу, вам слід підтримувати соціальну дистанцію та будь-яким чином ізолюватися від коханої людини – повернутися до власного помешкання або хоча б зачинитися в окремій кімнаті.

Пандемія нагадала, що ми повинні піклуватися не тільки про себе, але й несемо відповідальність за оточуючих. Тож, маєте ви змогу пройти обстеження на коронавірус, чи не маєте, цілком можливо у вас просто нежить або сезонний грип, але якщо у вас проявилися будь-які симптоми хвороби, то намагайтеся триматися подалі від коханої людини та інших співмешканців.

Що відносно сексу з новими людьми?

Звичайно, лікарі не радять мати нових сексуальних партнерів у період всесвітнього карантину. Не забувайте також, що деякі люди, які є носіями вірусу, не матимуть ніяких симптомів. Тож навіть якщо ви чи ваше прекрасне нове захоплення відчуваєте себе абсолютно добре, ви все одно можете передати та поширити інфекцію далі.

Я поцілував когось, кого я нещодавно зустрів, а потім дізнався, що в цієї людини проявилися симптоми коронавірусу. Що я повинен зробити?

Якщо ви поцілувались або контактували з тим, хто, на вашу думку, хворий на коронавірус – ідіть ̶у̶ ̶б̶у̶х̶г̶а̶л̶т̶е̶р̶і̶ю̶ на самоізоляцію та стежте за власним самопочуттям. Це допоможе виявити джерело захворювання та дасть змогу не розповсюдити вірус на оточуючих.

Якщо у вас розвиваються симптоми хвороби, то будьте особливо обережні. Проінформуйте про це не лише вашого сімейного лікаря і того, з ким ви цілувалися, але й тих, з ким просто близько контактували.

Чи можу я отримати коронавірус, торкнувшись чужої піхви чи пеніса?

Через недостатність інформації про коронавірус вчені на сьогодні вважають, що основне джерело його передачі – слина, і що вірус, на жаль, певний час непогано себе почуває без прямого носія.Тож по суті, будь-яка вірогідність передачі коронавірусу – з вуст на вуста, до геніталій, до чужого носа чи рота – збільшує ризик передачі хвороби. Але ж ми бажаємо звести ризики до абсолютного мінімуму. Отже, будь-який контакт між партнером, з яким ви не живете, насправді важливий, і його краще обмежити.

Як я можу підтримувати стосунки на відстані у такий час? Я зараз не хочу і не бажаю бути самотнім!

Пандемія спонукає переосмислити дууууже багато питань, у тому числі – що таке хороше сексуальне життя і що являє собою приємну альтернативу близьким контактам. Розлучені відстанню через перебування на карантині люди, які вже певний час зустрічаються, або тільки познайомилися, стають дедалі більш розкутими та творчими. Вони почали займатися сексом по телефону та по відео (що раніше вважали неприйнятним), пишуть еротичні історії один одному, вивчають тантричний секс, танці та медитацію – як один з варіантів самоконтролю та можливість позбавитися стресу через неможливість жити звичним життям.

У складний для усіх нас період пандемії багато рідних та близьких людей вже проявили себе з незнайомих, часто неприємних ракурсів, і цілком можливо так станеться, ви з коханою людиною виявите, що насправді маєте різні лібідо та протилежні погляди на життя.

Можливо ви планували завершити стосунки і тут раптом через необхідність самоізоляції ви змушені і далі жити під одним дахом. Можливо, ви бажаєте займатися сексом, а ваш партнер з будь-яких причин категорично відмовляється від стосунків з вами, або навпаки… Спільне життя не означає, що ви маєте право на секс, коли заманеться. Завжди важливо пам’ятати, що бажання іншої людини мають таку саму силу та права, як і ваші! Тож зараз і надалі намагайтеся ставитися один до одного з особливим розумінням і повагою. А що стосується регулярного шаленого сексу… Звісно, це круто, знімає стрес та додає наснаги, але ж то не є головне. Чи ми помиляємося?

Тож, мийте руки, залишайтеся вдома та не втрачайте жаги до життя!

Джерело: за мотивами статті у ВВС

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Похожие статьи:

Подпишись на наши рецепты

Только полезные рассылки

banner-thank-you

Оставьте свой контакт

и мы с Вами свяжемся

banner-thank-you

Спасибо за запрос :)

Ожидайте на звонок менеджера в ближайшее время.