Ми додаємо стравам зміст!
  • Пн-Пт: 10:00 - 20:00
  • Суб: 10:00 - 18:00
  • Нд: вихідний
Ми додаємо стравам зміст!

З днем народження, Республіка Індія!

🇮🇳 26 січня – День Республіки Індія
Батьківщина шахів, алгебри и геометрії відзначає своє Національне свято с 1950-го года, в день, когда вступила в силу нинішня Конституция Індії. Преамбула Конституции визначає Індію як суверенну, соціалістичну, світську и демократичну державу. Примітним є той факт, что Індія дуже миролюбна, і за свою багатовікову историю не вторгалася на територію-будь яких інших країн.

Індійців здавна приваблювала математична наука. Давньоіндійські математики любили величественные числа, приблизительно до трильйонів в далі, тоді як давні греки зупинялися приблизно на 10 тисячах. Індійці виділяли навіть різні типи нескінченності.

Математичний нуль (“шун’я” на санскриті) поставлен из тогочасної індійської філософії порожнечі, или “шун’ята” – буддистського вчення про спорожнення розуму від образів і думок.

Хоча майя, як и деякі инші цивілізації, ймовірно, мали показания про нуль як позначку, ніде крім Індії він не ставится самостійним компанией. У більшості культур “ніщо” вважалосяним, оскільки Бог присутній у всьому, то символ на позначення нічого мусить бути сатанинським. Напевно, у цьому взаємозв’язку щось є – духовна мудрость Індії стала витоком і медитації, і нуля.

Багато чого у світі почалося в Индии – з того самого нічого.
🇮🇳 Тож сьогодні мі вітаємо одну из наших найулюбленіших країн, та бажаємо їй усього-усього найкращого!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Схожі статті:

мелена куркума

Цікаві факти про куркуму

Хоча куркума відома своєю користю для здоров’я та різноманіттям використання, вона також може бути предметом деяких цікавих і кумедних фактів. Куркума забарвлює

ореховый десерт

Веганський лимонно-малиновий чізкейк без борошна

Сьогодні в нашу скарбницю додається шикарний рецепт лимонно-малинового чізкейку. Пиріг дуже ніжний, просто тане у роті! Чізкейк підходить для сироїдів. Лимонно-малиновий чізкейк

Підпишись на наші рецепти

Тільки корисні розсилки

Залиште свої
контакти

і ми Вам зателефонуємо