Ми додаємо стравам зміст!
  • Пн - Пт: 10:00 - 20:00
  • Суб: 10:00 - 18:00
  • Нд: вихідний
Ми додаємо стравам зміст!

Про нас:

Кожна історія починається задовго до її початку.
Історія MASALE пустила коріння у загадковій Індії, куди у 2008 році потрапила її майбутня засновниця. З першої миті вона закохалася у магію Азії, з її неймовірною природою, культурою, суперечливими гострими смаками і пристрасними пряними ароматами, які назавжди полонили її серце. Частинка цієї любові повернулася до України у вигляді пахучих коробочок кардамону та баночки кокосової олії – на той час продуктів рідкісних та екзотичних, з яких менше, ніж через рік і народилася MASALE – квінтесенція неповторного індійського присмаку та кохання.

"Masaale" (मसाले) у перекладі с хінді означає прянощі, а "масала-чай" – це найпопулярнішій індійський напій на основі суміші пряностей. Ми поєднали ці поняття у назві бренду, який одночасно об’єднав не тільки Індію та Україну, а й членів наших родин, які стали рушійною силою MASALE.
Природність та висока якість продуктів, любов до прянощів та автентичного смаку – усе це знайшло відгук у наших серцях. Дванадцять років тому ми створили MASALE, щоб тішити вас кращими світовими брендами органічної продукції, знайомити з новинками на ринку товарів здорового харчування і зробити їх більш доступними для вас.

masale.com.ua – це ресурс, на якому зібрані товари перевірених часом виробників натуральної продукції. В нашому інтернет-магазині кожен може придбати кокосове масло, какао-продукти або прянощі з локальних фермерських угідь та від конгломератів зі світовим ім'ям з різних куточків нашої планети, і отримати корисну інформацію щодо здорового харчування для всієї родини.
Наші клієнти – це наша справжня конкурентна перевага. Вони є архітекторами нашого майбутнього, перетворивши наше захоплення Індією на об’єднуючу силу бренду MASALE.

В основі нашого прагнення до успіху лежать наші цінності, відчутний вираз нашої корпоративної культури та основа нашої спільної життєвої філософії.

Ми наважуємося мріяти.

Ми бажаємо зробити життя більш смачним, яскравим та сповненим сенсом.

Ми намагаємося захищати нашу планету.

Ми прагнемо розвивати відкриті позитивні довгострокові відносини з нашими партнерами.
Ми залишаємося вірними тому, у що віримо, говоримо та робимо.

Ми підтримуємо один одного і ставимося до себе та до оточуючих з такого увагою та повагою, з якою б нам хотілося, щоб до нас ставилися інші.

Ми пишаємось нашою здатністю залучати та утримувати талановитих людей, які щодня працюють і живуть за цими цінностями.

Чому ми це робимо? Ми так живемо самі і мріємо розділити цінності MASALE з кожним із вас. Ми ростемо і розвиваємося разом з вами і завдяки вам!

MASALE – це незбагненне поєднання з людських доль, вподобань, смаків, жаги до життя, і найголовніший інгредієнт нашої масали – це любов.

Наші контакти:

РОЗДРІБНИЙ ВІДДІЛ
+38 (073) 176 20 02
+38 (096) 007 47 59
namaste@masale.com.ua:
ОПТОВИЙ ВІДДІЛ:
+38 (067) 447 17 23
СПІВРОБІТНИЦТВО:
+38 (096) 378 19 13
РЕЖИМ РОБОТИ:
Пн - Пт: 10:00 - 20:00
Сб: 10:00 - 18:00
Нд: вихідний

Зворотній зв'язок:

Залиште свої
контакти

і ми Вам зателефонуємо